Bizi Arayın: +90 216 680 07 18 // Email : info@besteknoloji.com.tr

Haberler / Projeler ve Daha Fazlası

Aradığınız herşey burada...

TÜRK TELEKOM BuluTTGÖZ Projesi,Bes Teknoloji İşbrliği ile ...

Türk Telekom un sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan BuluTTGÖZ projesi BES Teknoloji işbirliği ile devam ettmektedir, BuluTTGÖZ nedir,


* Dilediğiniz çözünürlük kalitesi ile kurulum yapılan alana ait görüntüleri izleyebilecek ve istediğiniz miktarda depolama alanı belirleyerek görüntülerinizi Türk Telekom Veri Merkezi’nde kaydedebileceksiniz. BuluTT Göz ile kamera, depolama, yazılım, fizibilite, kurulum, kazı, kablolama dahil anahtar teslim bir çözüme sahip olacaksınız.

* Mevcut durumda dijital veya analog kameraları olan müşterilerimiz bu hizmetten faydalanarak, görüntülerini saklayabilirler ve internet erişimi olan herhangi bir yerden izleyebilirler.

* 12, 24 ve 36 aylık ödemeli seçenekler bulunmaktadır.

* Sabit veya hareketli; iç ortam veya dış ortam; 640x480 , 800x600, 1280x960 HD, 1920x1960 Full HD çözünürlüklerini destekleyen toplam 11 çeşit IP kamera sunulmaktadır.

* İstenilen sayıda kamera görüntüsü TTVM (Türk Telekom Veri Merkezi) üzerindeki yazılım vasıtasıyla kaydedilebilmekte ve internet erişimi olan her yerden bir izlenebilmektedir.

* Bilgisayarınıza kurulacak izleme yazılımı, www.buluttgoz.com sayfasından erişim linki ve mobil telefonunuza kuracağınız uygulamalar ile görüntülere her zaman her yerden ulaşılması mümkün kılınmıştır.

TÜRK TELEKOM BuluTTGÖZ Projesi, Bes Teknoloji İşbrliği ile

Bulut Göz Bulut Göz
Yukarı Çık